Sesje Fotograficzne

Sesje zdjęciowe odbywają się we współpracy z fotograf Beatą Krajewską, w profesjonalnym studio, a na życzenie w plenerze lub innej ustalonej lokalizacji.
Każda sesja ma zapewnioną opiekę stylisty i makijażysty w jednym. 🙂
Do każdej sesji przygotowuję indywidualną stylizację, w postaci kompletu odzieży i dodatków, a także dobieram odpowiedni do stylizacji makijaż.


SENSUALNE SESJE BRZUSZKOWE – 600 ZŁ
To sesja skierowana do przyszłych mam lub rodziców.
Jeśli chcesz w piękny, romantyczny sposób uwiecznić tak ważny czas w Twoim życiu jakim jest oczekiwanie na nowe życie,
a jednocześnie masz ochotę podkreślić swoją kobiecość, zapraszamy na stylizowana sesję fotograficzną.

Zapewniamy profesjonalny makijaż i uczesanie.
W cenie 6 obrobionych komputerowo zdjęć.


sesja buduarowa
sesja buduarowa
sesja buduarowa

SESJE BUDUAROWE – 700 ZŁ
Sesja buduarowa ma na celu uwiecznić Twoje piękno. Zdjęcia buduarowe to stylu glamour, koronkowa bielizna, gorsety, pończochy i szpilki.
Uwodzicielskie pozy i tajemnicze sexowne spojrzenia.
W zależności od preferencji- zdjęcia mogą przybrać charakter subtelnej erotyki w bieliźnie (oczywiście tej seksownej), albo dla bardziej odważnych kobiet – również aktów.

Wszystko po to, by wzbudzić zachwyt u Twojego mężczyzny, ale też po to, byś odkryła piękno które drzemie w Tobie, byś wyzwoliła się z kompleksów i czerpała radość z pozowania 🙂


sesja wizerunkowa

SESJE WIZERUNKOWE, Z OPRAWĄ MAKIJAŻOWO – FRYZJERSKĄ – CENA USTALANA INDYWIDUALNIE
Sesja portretowa, to znakomity pomysł zarówno na prezent dla bliskiej Ci osoby, jak również sposób na dobrą zabawę, pozbycie się kompleksów i poznanie samej siebie.
Portret nie ogranicza się do zdjęcia twarzy, zdjęcie może przedstawiać całą sylwetkę modelki wzbogacony może być też elementami scenografii.
Efekt takiej sesji to pamiątka na wiele lat, w kadrze zatrzymujemy nie tylko Twój wizerunek ale także i emocje – portret opowiada o Tobie, pokazuje Twoje uczuciach i osobowość.


SESJE FASHION – CENA USTALANA INDYWIDUALNIE